Contactgegevens

Voor alle informatie over sportduiken in onze regio: contacteer het secretariaat

Secretariaat

Ralf Balduck
J.B. Tassynsstraat 61
2070 Zwijndrecht

E-mail: Secretariaat

Vergunningen

Jacques Limpens
E-mail: Vergunningen

Bank

KBC 408-8076201-46

IBAN:
BE33 4088 0762 0146

BIC:
KREDBEBB


Clubs


Sorteren op : Clubnaam / Gemeente

AARTSELAAR LAGOONDIVERS
Gemeentelijk Sportcentrum, Kleistraat 204, 2630 Aartselaar Dinsdag van 21.00 - 22.00 u Donderdag van 20.00 - 21.00 u (Jeugdduiken) Donderdag van 21.00 - 22.30 (Volwassenen) Geert VAN DE BERCKT
2*I
03 385 80 81
Website: http://www.lagoondivers.be
Er is een afdeling jeugdduiken.
 
ANTWERPEN AD PACIFIC
Zwembad Sorghvliedt - Krijgsbaan 20 - 2660 Hoboken. Elke woensdag van 21.15 - 22.45 u Herman STABEL
2*I
---
Website: http://www.adpacific.be
 
ANTWERPEN AMPHORA
Zwembad Arena (Deurne) Dinsdag 21.15u – 22.45u Vrijdag 21.15u – 22.45u Koenraad VISSERS
1*I
03 569 17 82
Website: http://www.duikschool-amphora.be
Er is een afdeling jeugdduiken.
 
ANTWERPEN ANTWERP WET WHEELS
Wekelijks: Zwembad Borgerhout (Plantin Moretuslei) Dinsdag van 20.30 u - 22.30 u Jef SCHELLEKENS
1*I
---
Website: http://www.anww.be
Er is een afdeling duiken voor personen met een handicap.
 
ANTWERPEN C.V.D.
zwembad Wezenberg, Desguinlei 17-19, 2018 Antwerpen ma. 21.15 u - 23.00 u en wo. 21.15 - 23.00 u Jan ENGELS
2*I
---
Website: http://www.cvdduikclub.be
 
ANTWERPEN FREE SCUBA DIVING
Zwembad Arena Gabriël Vervoortstraat 8, 2100 Deurne Zaterdag van 16.30 - 17.30 u Jan VERHULST
1*I
03 293 09 39
Website: http://www.duikschoolfsd.be
 
ANTWERPEN HANDI DIVERS WET WHEELS
Zwembad August Leyweg (Kiel) elke donderdag, behalve tijdens de schoolvakanties en feestdagen, van 20.00 - 22.00 u Ronny DE PESSEROY
2*I
---
Website: http://www.handidivers.club
Er is een afdeling duiken voor personen met een handicap.
 
BEERSE LUCKY DIVERS
Gemeentelijk Zwembad - ‘t Beerke, Rerum Novarumlaan 31, 2340 Beerse - vr. 21.00 u 22.30 u Johan SPANENBURG
2*I
014 63 58 34
Website: http://luckydivers.be
 
BORNEM BREEVENDUIKERS
Zwembad Breeven, Barelstraat 111, 2880 Bornem Donderdag 21.30 - 23.00 u Dirk HEYNDRICKX
2*I
03 777 51 46
Website: http://www.breevenduikers.be
 
BRASSCHAAT BRABO
Sportoase, Elshoutbaan 17, 2930 Brasschaat Dinsdag 21.00 - 22.00 u Jo TROOST
2*I
---
Website: http://www.mawbrabo.be
Er is een afdeling jeugdduiken.
 
BRASSCHAAT DUCS
Sportoase, Elshoutbaan 17, 2930 Brasschaat Woensdag 20.30 - 22.00 u Sven VANDENEIJNDE
1*I
03 313 59 71
Website: http://www.ducs.be
 
BRASSCHAAT PIRANHA DIVING
Volwassenen: De Schinde, Oorderseweg 83, 2180 Ekeren maandag 21.00 - 22.00 u Jeugdduiken: Sportoase, Elshoutbaan 17, 2930 Brasschaat dinsdag 18.30 - 19.30 u Marcel ZAMAN
1*I
---
Er is een afdeling jeugdduiken.
 
DEURNE AKO
Zwembad ARENA Woensdag 20.45u Dagmar DE JONG
1*I
---
Website: http://www.akodiving.be
 
DEURNE BASS
François DESMET
3*I
---
 
DUFFEL 2 DIVE 4
Zwembad Duffel Maandag: jeugd 19.30 - 20.30 u en volwassenen 20.30 tot 21.30 u Jan VERMEIREN
2*I
03 454 10 07
Website: http://www.2dive4.be
Er is een afdeling jeugdduiken.
 
DUFFEL AVOS JEUGDDUIKCLUB DUFFEL
Gemeentelijk zwembad Zwem.com Rooienberg 54B - 2570 Duffel Vrij. 20.00u - 21.00u (8 tem 14 jaar) Vrij. 21.00u - 22.00u (14 tem 18 jaar) Peter GRADE
2*I
0479715940
Website: http://www.jeugdduiken.net/
Er is een afdeling jeugdduiken.
 
EDEGEM AVOS JEUGDDUIKSCHOOL EDEGEM
Zwembad Den Bessem, Liersesteenweg 15, 2640 Mortsel. vrijdag: 20.00 u - 21.00 u (8 tot 11 jaar) en van 21.00 u - 22.00 u (12 tot 14 jaar) Walter VERVLOESEM
2*I
---
Website: http://www.avosjeugdduikschool.org
Er is een afdeling jeugdduiken.
 
HEIST OP DEN BERG ARONNAX
Gemeentelijk zwembad Heist-op-den-Berg Trainingen: vrijdag: 21.30 u - 22.30 u zondag: 12.00 u - 13.00 u (jeugd) Peter PELGRIMS
2*I
015 25 12 71
Website: http://www.aronnax.be
Er is een afdeling jeugdduiken.
 
HEIST OP DEN BERG CALYPSO TEAM
Zwembad Heist, Lostraat 48, 2220 Heist o/d Berg Woensdag 21.00 - 22.30 u Wim PEETERS
2*I
---
Website: http://www.calypsoteam.be
 
HEIST OP DEN BERG NEMO
Gemeentelijk zwembad - Heist-Op-Den-Berg Dinsdag 21u Zaterdag 18u Joris STEVENS
2*I
---
Website: http://www.duikschoolnemo.com
 
HEIST OP DEN BERG SCARABEE
Provinciaal Zwembad - Heist O/D Berg Lostraat 48 Volwassenen Maandag 22u-23u Jeugd Zondag 18u-19u Eric DECKERS
1*I
015 22 56 17
Er is een afdeling jeugdduiken.
 
HEMIKSEM DUIKTEAM HEMIKSEM
Zwembad Hemiksem Vrijdag 21u - 22u00 Jan CLAES
2*I
02 582 79 92
Website: http://www.duikteamhemiksem.be
 
HERENTALS CAMPINIA
Netepark, Vorselaarsebaan 56, 2200 Herentals Donderdag van 21.00 - 23.00 u Mike MELIS
2*I
013 522 104
Website: http://www.campinia.be
 
HOBOKEN THE SEAMASTERS
Sorghvliedt Dinsdag 21u Glenn TESSENS
3*I
03 866 15 96
Website: http://www.seamasters.be
 
KAPELLEN TRITON
Gemeentelijk zwembad, C Pallemansstraat 84, 2950 Kapellen Maandag en donderdag van 20.45 - 22.00 u Richard WOUTERS
1*I
03 336 26 60
Website: http://www.duikclubtriton.be
 
KONTICH AQUATICUM
Sorghvliet , Krijgsbaan 20, 2660 Hoboken (Antwerpen) Vrijdag 21.15 - 22.45 u Ronald DE MEESTER
1*I
03 288 84 69
Website: http://users.telenet.be/aquaticum/
 
KONTICH EURO DIVERS
Gemeentelijk zwembad - Kontich Vrijdag 21u Jurgen CLAUS
1*I
---
Website: http://users.pandora.be/eurodivers.kontich
 
LIER ATLANTIS (LIER)
Kazernedreef 101, 2500 Lier Woensdag 21.30 - 22.30 u Eigen clublokaal en gratis vullen van duikflessen. Jasper VAN DE VELDE
2*I
---
Website: http://www.atlantislier.be
 
LIER HYDRO LIER
Stedelijk zwembad, Kazernedreef 100, 2500 Lier Dinsdag 22.30 - 22.30 u Patrick VAN BUYTEN
3*I
03 480 32 68
Website: http://www.hydrolier.be
 
LONDERZEEL AQUARIUS
Gemeentelijk zwembad, Lijsterstraat 1, 1840 Londerzeel vr. 21.15 u- 22.30 u Jan DIEU
2*I
---
Website: http://www.duikschool-aquarius.be
 
MECHELEN APHRODITE
Zwembad: Nekkerpool, Spuibeekstraat 2, 2800 Mechelen Traingen op : Dinsdag van 20.30 u tot 21.30 u Vrijzwemmen op: Vrijdag van 20.00 u tot 21.00 u Albert CRISPIELS
2*I
015/21 87 35
Website: http://www.duikschoolaphrodite.be
 
MECHELEN NEPTUNE
Stedelijk zwembad - Mechelen Maandag 20.30u Freddy VAN GOETHEM
4*D
---
 
MECHELEN NEPTUNUS
Stedelijk zwembad Geerdegemvaart Dinsdag 21.30u Vrijdag 20.45u Ronald STRUYF
2*I
015 757 504
Website: http://www.duikclubneptunus.be
 
MECHELEN SEA KING
Zwembad De Nekker Donderdag 20u Siegfried D'HONT
1*I
---
Website: http://www.seaking.be
 
MERKSEM SAFE DIVING
Stedelijk zwembad, Van Heybeekstraat 9, 2170 Merksem Dinsdag 20.45 u - 22.00 u Philippe VISTERIN
1*I
---
Website: http://www.safediving.be
 
MOL AEGINOR
Zwembad den Uyt, Rode-Kruislaan 20, 2400 Mol Vrijdag 21.30 - 23.00 u Stefan CUYVERS
2*I
---
Website: http://www.aeginor.be
 
MOL NUCLEA
Sportcentrum ‘Den Uyt’, Rode Kruislaan 20, 2400 Mol Maandag 20.30 u - 22.30 u Bart GILIS
2*I
---
Website: http://diving.nuclea.be
 
MORTSEL AQUANAUTEN
Zwembad Den Bessem, Liersesteenweg 15, 2640 Mortsel Dinsdag van 20.00 u - 22.00 u Peter SMOUT
2*I
0477 59 82 26
Website: http://www.aquanauten.be
 
NIJLEN SUB AQUA CLUB
Woensdag 20u30-21u30 Gemeentelijk zwembad Gemeentestraat 36a 2560 Nijlen Jef DRIESEN
1*I
---
Website: http://www.subaquaclub.be
 
PUURS STILLE WATERS
zwembad Koninklijk Atheneum Boom woensdag 20u Reimond PEETERS
1*I
---
Website: http://www.duikschoolstillewaters.be
 
SCHOTEN DE OTTERS
Sportoase Elshout, Elshoutbaan 17, 2930 Brasschaat Donderdag van 21.00 - 22.00 u Zaterdag 12.30 - 13.30 u Zondag 12.00 - 13.00 u Lars PUTTENEERS
3*I
---
Website: http://www.deotters.be
 
TEMSE K.T.W.V.
Vita Scheldebad, Kasteelstraat 85, 9140 Temse Ma. 21.00 u - 22.00 u Vr. 21.00 u - 22.00 u Ann PHILIPPE
1*I
03 776 41 49
Website: http://https://www.temseduikers.be
Er is een afdeling jeugdduiken.
 
TURNHOUT AMFIBIE
Optisport Zwembad Stadspark, Parklaan 58, 2300 Turnhout ma. 19.45 u - 20.45 u (jeugd) en 21.15 u - 22.15 u (volwassenen) Paul GEVERS
2*I
---
Website: http://www.amfibie.be
Er is een afdeling jeugdduiken.
 
TURNHOUT ARGOS
Optisport Zwembad Stadspark, Parklaan 85, 2300 Turnhout Vrijdag 20.45 - 22.00 u Manuel GEERTS
2*I
014 55 70 13
Website: http://www.duikschoolargos.be
 
TURNHOUT KEMPISCHE DUIKSCHOOL
Optisport Zwembad Stadspark, Parklaan 58, 2300 Turnhout Vrijdag van 20.00 - 21.00 u Rik OLIEVIER
3*I
014 436 479
Website: http://www.kempischeduikschool.tk
Er is een afdeling duiken voor personen met een handicap.
Er is een afdeling jeugdduiken.
 
WILLEBROEK THE SHARKS
Zwembad De Druppelteel Marktplein 27, 1880 Kapelle-op-den-Bos Voor kandidaat 1* en 2* duikers van 20.30 - 21.30 u Voor kandidaat 3* en AI duikers van 21.30 - 22.30 u Voor de Raskassen van 21.00 - 22.00 u Franky COLYN
2*I
---
Website: http://www.thesharks.be
 
WILRIJK MOBY DICK DIVING TEAM
Zwembad "Ieperman", Doornstraat 3b, 2610, Wilrijk. Trainingen op maandag van 21u tot 22u en vrijdag van 21u tot 22u Jan MUTSAARS
2*I
---
Website: http://www.mobydiving.be
 
WILRIJK WILRIJKSE DUIKSCHOOL
Zwembad Ieperman, Doornstraat 3b, 2610 Wilrijk wo.21.00 u - 23.00 u Wim RUBBEN
2*I
03 542 63 42
Website: http://www.wilrijkseduikschool.be
Er is een afdeling jeugdduiken.
 
WILSELE ALBATROS
Stedelijk Zwembad, Aarschotsesteenweg 730, 3012 Wilsele Leuven ma. 21.00 u - 22.30 u Patrick LAMPROYE
1*I
---
Website: http://www.albatros-duiken.be
 
WOMMELGEM ALL STARS DUIKCLUB
Zwembad Borgerhout Plantijn en Moretuslei Vrijdag 20.45u - 22.00u Danny BRACKE
1*I
---
Website: http://www.allstarsduikclub.be
 
ZANDHOVEN FIRE DIVERS ZANDHOVEN
Maandag 20.00 u - 22.00 u Preventorium, Reebergenlaan 4, 2242 Pulderbos (2e, 4e & 5e ma. v/d maand) Gemeentelijk Zwembad - Atletiekstraat 1, 2620 Hemiksen (1e & 3e ma. v/d maand) Chris VAN MIGRO
1*I
---
Website: http://www.firedivers.be